B E K L E Y İ N

Blog

Ankara Vinç Firması, vinçli kamyon, Ankara vinç, vinç, mobil vinç, ankara sepet kiralama, ankara hiyap kiralama, ankara vinç kiralama, vinç kiralama, sepetli vinç kiralama, hiyap, sepetli platform , oto kurtarma hizmetleri, ankara platform, çekici, forklift, ağır nakliye, ucuz vinç kiralama, 30 ton mobil vinç, 40 ton mobil vinç, 80 ton mobil vinç, 100 ton mobil vinç, 130 ton mobil vinç, 160 ton mobil vinç, 200 ton mobil vinç, 220 ton mobil vinç, 250 ton mobil vinç, 300 ton mobil vinç, 500 ton mobil vinç, 45 metre sepetli vinç, 47 metre sepetli vinç, 105 metre sepetli vinç, 50 metre sepetli vinç, 30 ton vinçli kamyon, 35 ton vinçli kamyon, 40 ton vinçli kamyon, 80 ton vinçli kamyon,hiyap vinç, hiyap nedir, hiyap vinç nedir, hiyap vinç kiralama fiyatları, hiyap kiralama, hiyap operatörü arayanlar, hiyap ehliyeti, hiyap operatörü nedir, hiyap acar, hiyap ankara, ankara hiyap operatoru arayan firmalar, ankarada hiyap operatörü arayan firmalar, acar hiyap vinç, ankara hiyap kiralama, hiyap operatörü arayan firmalar, hiyap vinç arayan firmalar, hiyap bom, hiyap operatörlük belgesi, hiyap crane, hiyap çankaya, hiyap vinç çeşitleri, hiyap ne demek, erkin hiyap vinç, hiyap ikinci el, hiyap vinç ekipmanları, que es hiyap, hiyap fiyatları, hiyap forklift, hiyap firmaları, hyap funding, hiyap kiralama fiyatları, hiyap mobil vinç fiyatları, hiyap gölbaşı, gebze hiyap, hidrokon hiyap ikinci el, hidrokon hiyap, hiyap vinç hidrokon, hiyap ingilizcesi, hiyap istanbul, hiyap iş ilanı, izmit hiyap, ikinci hiyap, satılık hiyap istanbul, hiyap vinç imalatçıları, hiyap kabini, hiyap kamyon, hiyap kazaları, hiyap kullanma talimatı, hiyap kullanımı, hiyap kiralık, hiyap konya, hiyap mobil vinç, hiyap metal, hiyap markaları, hiyap meaning, mini hiyap, mersin hiyap kiralama, hiyap vinç markaları, hiyap nasıl kullanılır, hiyap op arayanlar, hiyap ostim, yurtdışı hiyap operatörü arayan şirketler, hiyap ölçüleri, hiyap resmi, hiyap sahibinden, hiyap sepeti, satılık hiyap vinç izmir, hiyap tipi vinç, hiyap turkiye, tonluk hiyap, hiyap vinç tamiri, 35 tonluk hiyap, 100 tonluk hiyap, hiyap hiyap, hiyap kang uga, araç üstü hiyap vinç, hiyap vinç operatörü belgesi, hiyap vinç operatörü arayanlar, hiyap vinç yedek parça, 2 el hiyap, 2.el hiyap vinç, satılık hiyap 35 ton, 5 tonluk hiyap vinç, satılık hiyap 60 tonluk,

Hiyap Vinç

Hiyap Vinç Hakkında 

İş makinelerinin kullanımının artış göstermesi sonrasında teknoloji bu alanda insanlara en iyi sonuçları vermek adına çalışmalarına hız kesmeden devam etti. Bunun sonucu olarak artık farklı çalışmaların sorunsuzca yapılabilmesi adına istenilen özellikleri içerisinde barındıran iş makineleri üretilmeye başlamış oldu. Vinçler de yine en fazla hakkında araştırma yapılmakta olan iş makineleri içerisinde kendine yer bulmaya başladı. Hiyap Vinç veya Vinçli Kamyon da son dönemlerin gözde vinç modelleri arasında seçiliyor. İlk piyasaya sürüldüğü zaman yalnızca belirli bölgelerde kullanılmış olsa da ilerleyen dönemlerde artık ülkemiz dahil birçok farklı ülkede sıklıkla tercih edilir hale geldi. Bu kadar fazla tercih edilmesine rağmen hiyap ile alakalı çok da bilgi sahibi olmayan kişilerin ve işletmelerin sayısı da göz ardı edilemeyecek kadar büyük.

Hiyap Vinç Tarihi

Böyle olunca hiyap kullanılarak oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilecek olan işlemler farklı vinç modelleri kullanılarak gerçekleştirilmeye çalışılıyordu. Gerçekleştirilen bu durumların sonucu olarak da işlemler oldukça geç bir şekilde bitmek zorunda kalıyordu. Fakat hiyap kullanımında meydana gelmekte olan artış ile beraber artık pek çok farklı sektör içerisinde yer alan işletmeler, birçok işlemi daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir şekilde gerçekleştirmiş oluyorlar. En basit tabiri ile hiyap; kamyon üzerinde bir kaldırma mekanizması bulunan vinç çeşidi olarak da bilinmektedir. Hiyap vinç modellerinde mekanizma hidroliktir.

 

Hiyap Vinç Özellikleri

İsteğe bağlı olarak hiyap hidrolik mekanizması 6,8,10 hatta 12 tekerlekli kamyonların üzerine takılabilmektedir. Var olan bu mekanizma kamyonların üzerlerinde sabit olarak çalışmaktadır. Çoğunlukla küçük boyutlardaki mobil vinç olması ile beraber hiyap vinçler dünyanın dört bir tarafındaki kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir hale geldi. Ülkemizde de başta inşaat sektörü olmak üzere farklı sektörlerdeki kullanıcılar da yapacakları işlemler için mümkün olduğu kadar klasik tarzdaki vinçler yerine hiyap vinçleri kullanmayı tercih etmişlerdir. Hiyap vinçlerin var olan bom mekanizmalarına göre kendi içlerinde çift ve tek kırmalı olarak iki gruba ayrılmaktadır. Çift kırmalı hiyap vinç modellerinde standart uzatma grubunun ucuna 1. kırmadan bağımsız şekilde hareket edebilecek olan 2. kırma grubu eklenmektedir.

 

Hiyap Vinç Ürünleri

Yüksek Orta Çağ’da, gemileri yüklemek ve boşaltmak ve inşaatlarına yardım etmek için liman vinçleri tanıtıldı – bazıları ekstra güç ve denge için taş kulelere yerleştirildi.

Mobil vinç, başta olmak üzere hiyap kiralama, vinçler, çekicisepetli platform, oto kurtarma hizmetlerisepetli vinç kiralama, ağır nakliye,ankara sepet kiralama  platform makinelerimizi en iyi şekilde müşterilerimizin ihtiyacını sağlayabilmesi için   7/24 kaliteli ve güvenle hizmet verebilmemiz için durmadan çalışıyoruz.

Global dünyada en başarılı vinçleri kiralama, vinçli kamyonlar,hiyap, forklift, ağır nakliye,ankara vinç kiralama,ankara platform,ucuz vinç kiralama  firmaları arasında olmak, tabii hizmetimizle, müşteri memnuniyetimizle bu unvana sahip olmak. Kiralık vinçler için her zaman İlhan Kardeşler Ankara  Vinç in  imkanlarının en iyisini sağlaması da vizyonlarımızın devamlılığındadır.

Ankara Hiyap Vinç Ürünleri

30 ton mobil vinçler, 40 ton mobil vinçler,80 ton mobil vinçler,100 ton mobil vinçler,130 ton mobil vinçler,160 ton mobil vinçler,200 ton mobil vinçler,220 ton mobil vinçler,300 ton mobil vinçler,500 ton mobil vinçler,45 metre sepetli vinçler,47105 metre sepetli vinçler,50 metre sepetli vinçler,30 ton vinçli kamyon,35 ton vinçli kamyon,40 ton vinçli kamyon,80 ton vinçli kamyon.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir